Şirketimiz ile Osmangazi EDAŞ proje çizim ve kamulaştırma hizmetleri kapsamında 2 yıllık sözleşme imzalandı.

ZORLU Holding işletmesinde olan Osmangazi EDAŞ sorumluluk alanı içerisinde yer alan Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde yatırımlarına hız kesmeden devam ederken bu yatırımları daha kaliteli ve güvenilir yapabilmek için şirketimizden proje ve kamulaştırma hizmetlerine dair hizmet alımına karar verdi.

2016 yılında Kısa ve Orta Dönem Master Planlarının hazırlanmasıyla başlayan iş ve güven birlikteliği proje ve kamulaştırma tarafında da kaldığı yerden devam edecek.

 

Sözleşme kapsamında 809 km Büyük Aralıklı Havai Hat (ENH), 1495 km Şehir, Köy ve Kasaba Şebekelerinde AG, OG ve Müşterek Havai Hat, 51 adet DM, İM, KÖK, 778 km Yeraltı AG OG ve Aydınlatma Şebekesi, 437 adet Bina Tipi Trafo Merkezi, 642 adet Direk Tipi Trafo Merkezi projelendirilerek hayata geçirilmesi hedeflenmektedir.

 

Yapılacak olan projeler “0” hata toleransı ile yerinde kontrol edilecek ve böylece yatırımların hız kesmeden eksiksiz ve hatasız yapılmasına olanak verecektir.

 

Proje bazında yeni teknolojileri de sisteme entegre edip Drone ile Fotogrametik Ölçümler ile Halihazır Harita Üretimi yapılacak olup kalite daha üst mertebelere taşınacaktır.

 

Eskişehir ofisimizde 10 elektrik-elektronik mühendisi, 6 harita mühendisi ve 6 adet harita teknikeri ile hizmetimize devam edeceğiz.

 

Osmangazi EDAŞ’a ve hizmet bölgesindeki vatandaşlarımıza hizmet verebilmenin ve yeni istihdam sağlamanın haklı gururunu yaşıyor ve bu birlikteliğin farklı alanlarda da genişleyip uzun yıllar devam etmesini temenni ediyoruz.