Hizmetlerimiz

Bilgi Teknolojileri Hizmetleri

ELTEMTEK bilişim sektöründe müşterilerine uluslararası kalite standartlarında ileri teknolojiye dayalı, entegre, güvenilir, çevik ve katma değeri yüksek "Bilgi Teknolojileri" hizmetleri veren, alanlarında güçlü ve deneyimli çözüm ortakları bulunan; ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunma yolunda istikrarlı bir şekilde ilerleyen profesyonel bir birleşimin oluşumudur.

Deneyimli ve uzman kadromuz ile çözüm ortağı olduğumuz iş ortaklarımıza, yurt içi ve yurt dışında yüksek standartlarda katma değerli çözümler ve hizmetler sunmaktayız.

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek "Sürekli Geliştirme" çalışmalarımız ile tekniklerimizi, çalışanlarımızı ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

ELTEMTEK kurumsal yönetim ilkeleri ve anlayışı ile yönetilmektedir. Temel hedefimiz, teknoloji ortağınız olarak sizi dinleyip, ihtiyaçlarınızı anlamaktır. Bilişim teknolojilerinin faydalarını şirketinizin kullanımına sunarak, sizlerin kendi uzmanlık alanlarınıza odaklanıp daha verimli, yenilikçi, farklı ve başarılı olabilmeniz ile birlikte rekabet ortamında rakiplerinize karşı avantaj sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm bilişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli kendini geliştiren dinamik uzman kadromuz ile firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde ve optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

ELTEMTEK geniş ürün ve servis çeşitliliği sunarak bilişim teknolojileri alanında çözüm sağlayıcınız olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimiz, oldukça geniş bir alana yayılan çözüm ve hizmetlerimiz sayesinde, tüm bilgi teknolojileri ihtiyaçlarını tek adresten sağlamanın konforunu yaşamaktadır. Sahip olduğumuz farklı uzmanlıklar ile müşterilerimize uçtan uca anahtar teslim projeler sunabilmekteyiz. Hedefimiz, bilgi teknolojileri sistemlerinizin kesintisiz ve verimli çalışmalarını sağlamaktır.

Nihai hedefimiz ise, paydaşlarımız ile kurduğumuz stratejik ve teknolojik iş ortaklıkları ile üzerinde bulunduğumuz coğrafyanın gelecek trend ve teknolojilerinin yaratılmasında yer alıp tüm paydaşlarımızla birlikte bölgesel lider konumda olmaktır.

Bilgi Teknolojileri Alanındaki Hizmetlerimiz:

  • Proje Yönetimi
  • Uygulama Geliştirme
  • Entegrasyon Projeleri
  • Bilişim Güvenliği Sistemleri
  • Veri Merkezi Hizmetleri
  • Alt Yapı Hizmetleri
  • Data Center Çözümleri
  • Yerinde Bakım Hizmetleri